Superwizja EFT w języku polskim


Jestem pierwszą w Polsce certyfikowaną przez ICEEFT superwizorką EFT i pracuję online z terapeutami EFT w języku polskim i angielskim.


Od 2017 roku prowadzę webinary, szkolenia, Grupy Praktyczne po polsku, a także pomagam w trakcie Externshipów i Core Skills.


Oferuję superwizję indywidualną i grupową online. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się, jak wspólnie możemy wesprzeć Twój rozwój w EFT.

W kwietniu i maju odbędzie się druga edycja Spotkań z EFT, podczas których będziemy ćwiczyć Mikrointerwencje EFT. Dodatkowe informacje i zapisy: KLIKNIJ TUTAJ. Gorąco zapraszam!

W kwietniu będę współprowadzić nowe szkolenie z EFT - Spacer po Księżycu, praca z osobą wycofującą się w EFT. Zapraszam do zapisów 🙂Moi superwizanci mówią mi, że mam ciepły, wspierający i przyjazny styl superwizowania. Sprawia mi dużo satysfakcji, gdy widzę, jak superwizanci poszerzają swoje kompetencje, czują się coraz pewniej w modelu EFT, aż wreszcie uzyskują certyfikat ICEEFT.


Dokładam wszelkich starań, aby superwizja ze mną, zarówno indywidualna jak i grupowa, stanowiła pozytywną, wspierającą i bezpieczną bazę dla rozwoju terapeuty w EFT. Stosuję model superwizji ACES, co oznacza, że wspólnie z superwizantami ustalamy, czy problem, z którym się zgłaszają, dotyczy:


  • Przymierza terapeutycznego,


  • Konceptualizacji terapii danej pary,


  • Praktycznych umiejętności terapeuty i interwencji,


  • "Ja" Terapeuty,


czy też mieszanki powyższych. Kiedy już wiemy, na czym się skupić, zakasujemy rękawy - oglądamy nagrania z sesji, omawiamy terapię, odgrywamy role-play, ćwiczymy interwencje i dzielimy się zasobami do dalszego rozwoju.


Szczególne zainteresowania

To, co wnoszę do superwizji, to unikalna mieszanka umiejętności i wiedzy z EFT, Modelu Naprawy Urazu Więzi i EMDR oraz pogłębione rozumienie współczesnej teorii przywiązania i adaptacji dzięki ukończeniu MSc in Attachment Studies na Uniwersytecie Roehampton w Londynie.


Szczególnie interesuję się wspieraniem par, w których partnerzy doświadczyli traumy rozwojowej i związkowej, lub problemów związanych z poczęciem (IVF, niepłodność, poronienia).


Od kilku lat jestem również związana z kliniką DBT w Londynie, która oferuje terapię dla osób zmagających się z regulacją emocjonalną, albo takich, które otrzymały diagnozę BPD. Dzięki temu regularnie prowadzę terapię par, w której pojawiają się trudności związane z tą diagnozą.


Pasjonuje mnie również idea Celowej Praktyki (ang. deliberate practice). Dlatego od 2021 roku prowadzę tematyczne Grupy Praktyczne skupione wokół ćwiczenia poszczególnych interwencji EFT, czy też Modelu Naprawy Urazu Więzi (ang. AIRM). Od 2022 roku polskojęzyczni terapeuci EFT mogą doskonalić swój warsztat terapeutyczny, korzystając z przygotowanego przeze mnie e-kursu "Mikrointerwencje w EFT".


Chmura pojęć EFT 🙂

Moi superwizanci często podkreślają, jak dobrze jest móc uczyć się modelu EFT po polsku. W trakcie wspólnej pracy niejednokrotnie napotykamy trudności, jak przetłumaczyć różne pojęcia z praktyki EFT na język polski.


Poniżej umieściłam podstawowe pojęcia EFT po polsku. Ta chmura stale rośnie, podobnie jak grupa entuzjastów uczących się EFT w Polsce!

RISSSC

Uprawomocnienie

Emocje reaktywne

Emocje pierwotne

Potrzeby i lęki przywiązaniowe

Tango EFT


Negatywny cykl

Empatyczne dostrojenie

Elementy emocji

Model Naprawy Urazu Więzi

Odegrania

Łapanie pocisku

Doświadczenia korektywne

O mnie

Jestem terapeutką par i pierwszą w Europie i Polsce polskojęzyczną superwizorką EFT certyfikowaną przez Międzynarodowe Centrum Doskonałości w Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (ICEEFT) w Kanadzie, oraz terapeutką EMDR. Przynależę do ICEEFT oraz EMDR Europe i EMDR-UK. W 2018 roku uzyskałam akredytację British Association for Counselling and Psychotherapy (BACP). Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów i trenerów. Jestem członkinią oraz Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia EFT oraz członkinią Brytyjskiego Centrum EFT, przy którym przez cztery lata współorganizowałam coroczne konferencje. W 2017 roku współorganizowałam również konferencję "Mental Health Starts in the Womb" oraz reprezentowałam Global Prenatal Initiative na zjeździe Światowej Organizacji Rodziny działającej przy ONZ.


Jestem jedną z inicjatorek polskiej społeczności EFT. Od 2017 roku organizuję webinary i prowadzę szkolenia dotyczące EFT, m. in. “Wprowadzenie do EFT” oraz innowacyjne Grupy Praktyczne, które oferuję polsko- i anglojęzycznym terapeutom pragnącym wspólnie doskonalić swój warsztat terapeutyczny. Jestem autorką pierwszego w Polsce kursu online poświęconego EFT, “Mikrointerwencje w EFT”. Popularyzowanie wiedzy o EFT to moja pasja - w 2021 roku poprowadziłam w trakcie Externshipu pierwszą polskojęzyczną sesję "live" z parą, a w 2022 roku prezentowałam m. in. na Curriculum Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej (WTTS), oraz współprowadziłam Cykl Szkoleń Doskonalących z EFT i Grup Ćwiczeniowych z EFT. Od 2023 roku współprowadzę z Szymonem Chrząstowskim "Wprowadzenie do współczesnej teorii więzi", podczas którego dzielimy się naszą wiedzą z Dynamicznego Modelu Przywiązania i Adaptacji.


Na co dzień prowadzę superwizję indywidualną i grupową, terapię par, dorosłych oraz rodzin, a także przeprowadzam Wywiady Dotyczące Więzi (Adult Attachment Interview - DMM) oraz obserwacje niemowląt i ich opiekunów w ramach CARE-Index.


Poznajmy się

Zapraszam Cię do kontaktu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o superwizji indywidualnej, grupowej lub uzyskać dodatkowe informacje na temat organizowanych przeze mnie szkoleń z EFT po polsku - proszę wyślij wiadomość, korzystając z podanego formularza.